Виробництво котлів у Львові

Наша фірма реалізовує виробництво котлів Львів опалення фірми «Брік» і пропонує дані агрегати до реалізації громадянам Львова. Наші пропозиції вигідні, оскільки ціни ми тримаємо на конкурентоспроможної позиції. Купуючи виготовлені нашими фахівцями котли українського виробництва, ви помітно збережете особисті заощадження, оскільки ціни на твердопаливні ресурси варіативні: вони залежать від виду палива і його сортів, кількість яких вражає великою різноманітністю. Наше виробництво котлів у Львові засновано на використанні інноваційного оснащення і останніх технологій, тому котли опалення «Брік» славляться надійністю і якістю.

Котли «Brick»: типи палива

Сучасний ринок, завдяки застосовуваної останнім часом безвідходності і раціональності виробництва, надає такі види палива (котли Брік Львів працюють з будь-якою їх формою):

 • дрова різної варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні відходи, тріски;
 • стружка і тирса (сирі в тому числі);
 • брикети і пелети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • солома та сіно (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви поцікавитеся оглядом цін, сформованих на основі пропозицій онлайн-магазинів і регіональних ринків (свої вимоги при цьому диктують і виробники котлів), то побачите, що види паливних ресурсів по даному параметру розрізняються. Ось лише деякі приклади: ціна колотих дров (дуб, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубометр ялинових і соснових дров – від 1900 до 2100 грн., пелет світлих – від 2800 до 3100 грн., паливних гранул темних – від 2600 до 2750 гривень, тирси – від 50 до 120 гривень, паливної тріски – від 300 до 650 гривень (актуально на червень 2017 р.).

До початку сезону опалення ціни, як правило, зростають на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких є потреба в придбанні опалювального приладу, прагнуть купити котел від виробника Львів, адже відсутність торгових посередників у процесі продажу помітно знижує ціни на товар.

Чому ми радимо купувати котли Брік нашого виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів у Львові, наше підприємство не використовує в процесі їх реалізації послуги посередників, а тому ми висуваємо найкращі цінові пропозиції, при цьому на оптові поставки встановлюються додаткові знижки. Крім цього, ми тішимо своїх покупців такими приємними вигодами:

 • Котли Brick демонструють максимум працездатності при роботі не тільки з сухими типами палива, але також і з сирими (допустима вологість – до 70%) його аналогами.
 • На кожен агрегат компанія надає повну гарантію.
 • Покупець отримує точну та повну інформацію про будь-яку представлену в каталозі модифікацію.
 • Ми даємо можливість подивитися роботу вибраного пристрою на наявному у клієнта паливі.
 • Наші кваліфіковані консультанти допоможуть вам підібрати ідеально відповідаючу параметрам вашого приміщення модель котла опалення.
 • Реалізовуючи виробництво твердопаливних котлів Львів, ми показуємо клієнтові реальну роботу агрегату в активній експлуатації ( ви повинні тільки лише повідомити про часу вашого візиту): приєднаний до котла контрольно-вимірювальний прилад фіксує та показує величину потужності та кількість отриманих гігакалорій.

Підбираючи опалювальний пристрій, звертайте увагу на фірму металу, товщину сталі, розмір агрегату, його потужність, а також надійність супутнього обладнання – на даних параметрах базується вартість.